› Kultura i Rozrywka
09:35 / 27.09.2019

Zebranie sprawozdawczo - wyborcze Pomocnej Dłoni [FOTO]

Zebranie sprawozdawczo - wyborcze Pomocnej Dłoni [FOTO]

fot. Włodzimierz Jędrzejczak

W sali widowiskowej rawickiego domu kultury odbyło się zebranie sprawozdawczo - wyborcze stowarzyszenia Pomocna Dłoń. Na 305 członków obecnych było 214, tak więc kworum było zapewnione.

Zebranie prowadziła Edyta Naskręt. Po sprawozdaniach z działalności zarządu, które złożyła Urszula Mulkowska i komisji rewizyjnej (Jerzy Andrzejewski) odbył się wybór nowego zarządu. Jawne głosowanie przebiegało bardzo sprawnie. Przewodniczącym jednogłośnie wybrano Michała Gertchena,. Jest to już piąta jego kadencja.

W wolnych głosach i wnioskach przegłosowano nadanie statusu „Honorowego Członka Stowarzyszenia” trzem osobom. Są to Jan Lorek, Mieczysław Lisiecki i Joanna Piotrowiak. Ma ona najdłuższy staż, została również zwolniona z płacenia składek.

Po wyborach rozpoczęła się zabawa, którą muzycznie oprawił Piotr Nowak. Była to okazja do złożenia życzeń jubilatom. 61. rocznicę ślubu obchodzą bowiem Józefa i Stanisław Matuszewscy, 55. Jolanta i Kazimierz Białek, a złote wesele Irena i Jerzy Andrzejewscy.

Do stołów, jak zwykle, podawały uczennice zespołu Szkół Zawodowych, kształcące się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych (7 osób), pod opieką Renaty Uźniak.

Zarząd Pomocnej Dłoni: Michał Gertchen – przewodniczący, Lucylia Wysocka - zastępca przewodniczącego, Elżbieta Groblewicz – sekretarz, Urszula Mulkowska – skarbnik, Andrzej Boryczka – członek, Barbara Stefaniak – członek, Jolanta Sędzik – członek, Urszula Grzesiak – członek, Jan Kałużny - członek

Komisja Rewizyjna: Elżbieta Matuszewska – przewodnicząca, Jerzy Andrzejewski - zastępca przewodniczącej, Henryk Michalak - sekretarz, Maria Balbus – członek, Bożena Nawrot - członek

Włodzimierz Jędrzejczak

› napisz do mnie
› moje inne artykuły
0
1
oceń tekst 1 głosów 0%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART

Zdjęcia ilość zdjęć 62