Siatkówka. Wygrali Kozica i Kląskała

Siatkówka. Wygrali Kozica i Kląskała  - Zdjęcie główne

Dawid Kozica i Łukasz Kląskała zwyciężyli w końcowej klasyfikacji Mistrzostw Rawicza w Siatkówce Plażowej.  \r\nW finale ostatniego z trzech turniejów wygrali z duetem: Marcin Psarski - Tomasz Zakrzewski 2:0 (15:11, 15:7), który zakończył rywalizację na drugim stopniu podium.

\r\nW meczu o trzecie miejsce, Kamil Dąbrowicz i Mateusz Wojtyczka pokonali Patryka Skrzypczaka i Jakuba Piwowarskiego 2:1 (15:7, 7:15, 11:7), co dało im w mistrzostwach czwarte miejsce.

\r\nPatronat nad cyklem objęło Powiatowe Zrzeszenie LZS. Organizatorami zawodów byli: Grażyna Pertek, Dariusz Błoniewski i Tomasz Zakrzewski. - Dziękujemy wszystkim za udział w zawodach. Zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji mistrzostw Rawicza - podsumował zmagania Dariusz Błoniewski.