› Aktualności
11:38 / 05.11.2019

Jest inwestor zainteresowany strefą w Sierakowie

Jest inwestor zainteresowany strefą w Sierakowie

fot. UMiG Rawicz

Hala logistyczno-magazynowo-produkcyjna ma zostać wybudowana w strefie inwestycyjnej Sierakowo Północ II.

Urząd Gminy na wniosek firmy Eko-Projekt wydał decyzję środowiskową w sprawie budowy obiektu. Poznańska spółka jest pośrednikiem specjalizującym się między innymi w uzyskiwaniu takich dokumentów dla swoich klientów.

W przypadku Sierakowa Eko-Projekt działa w imieniu firmy Industrial Park Development 7 z siedzibą w Warszawie, która przygotowuje grunty pod inwestycje. Jak wynika z portfolio, IPD7 uczestniczyła między innymi w procesie budowy magazynów dla Castoramy, Leroy Merlin, czy Zalando.

Decyzja środowiskowa stanowi pierwszy etap przygotowania inwestycji. Jakiego rodzaju i dla kogo ma być budowana hala w Sierakowie, Urząd Gminy nie ujawnia.
Inwestor nie złożył jeszcze wniosku o pozwolenie na budowę, dlatego trudno mówić o szczegółach i konkretnych nazwach. Staramy się być dla inwestorów solidnym partnerem, dlatego jakiekolwiek informacje przekażemy w momencie, gdy będą one potwierdzone - dowiadujemy się w Centrum Informacyjnym Burmistrza.

Na początku roku  burmistrz Grzegorz Kubik wspominał o zainteresowaniu gruntami w strefie pod działalność związaną z logistyką i magazynowaniem. Wtedy jednak nie zdradził żadnych szczegółów.

Portal Rawicz24 zwrócił się do Industrial Park Development 7 z szeregiem pytań dotyczących inwestycji. Gdy uzyskamy odpowiedzi, do tematu wrócimy.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART