› Aktualności
19:00 / 25.05.2020

Drive-thru w Rawiczu. Zapisy od środy. W jaki sposób się zarejestrować?

Drive-thru w Rawiczu. Zapisy od środy. W jaki sposób się zarejestrować?

fot. krotoszynska.pl

Akcja odbędzie się na parkingu Szkoły Podstawowej w Sierakowie przy ul. Przyjemskiego 35 (dawne gimnazjum) w najbliższy piątek i sobotę, w godzinach 10.00-19.00.

Znany jest już numer telefonu, pod którym będą przyjmowane zgłoszenia. To: 61-656-80-75. Zapisy poprowadzi Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu. Telefon będzie dostępny przez trzy dni, od środy do piątku w godzinach 8.00 - 16.00. - Każdy musi przejść rejestrację, podać swoje dane osobowe i wtedy zostanie zakwalifikowany do pobrania wymazu - mówi Grażyna Marczyńska, szefowa rawickiego sanepidu. 

-  To dobre wiadomości dla mieszkańców, którzy będą mogli skorzystać z darmowych badań. Takie działania prewencyjne są niezwykle cenne. Jestem przekonany, że mieszkańcy skorzystają z tej możliwości - komentował w piątek burmistrz Grzegorz Kubik. 

Punkt poboru prób to projekt dla osób zmotoryzowanych. Akcja jest realizowana przez 12. Wielkopolską Brygadę Obrony Terytorialnej i Państwową Inspekcję Sanitarną we współpracy z gminą Rawicz.

Czytaj także o zatrzymaniu sprawcy kradzieży roweru TUTAJ

5
3
oceń tekst 8 głosów 63%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART