› Sport i rekreacja
21:55 / 15.09.2020

Demony na fali. Kolejne dwa zwycięstwa ekipy z Miejskiej Górki [FOTO]

Demony na fali. Kolejne dwa zwycięstwa ekipy z Miejskiej Górki [FOTO]

fot. D. Bela

Baseball. Demony Miejska Górka nie zwalniają tempa. W minioną sobotę ekipa z miasta nad Balatonem podejmowała drużynę Vikings Bielawa w ramach Baseballowej Ligi Bałtyckiej. Dominacja gospodarzy w obu spotkaniach nie podlegała dyskusji.

Ekipa z Demonowych Pól wygrała 18:0 i 28:2. - Zrobiliśmy to, co chcieliśmy - przyznał po zakończeniu drugiego spotkania Krzysztof Kusztelak, trenerów Demonów. - Byliśmy nastawieni na atak. Widać po wyniku, że dominowaliśmy, Zanotowaliśmy wiele ciekawych odbić. W składzie Demonów grali zawodnicy, którzy wrócili do gry po dłuższej przerwie. Mając jednak wieloletnie doświadzenie, pokazali klasę, jak zawsze - cieszył się Krzysztof Kusztelak. 

Szkoleniowiec chwalił też postawę rywali. - Mimo naszej wyraźnej przewagi, Wikingowie bardzo poważnie podeszli do tematu. Pokazali wielkie serce - podkreślił trener Demonów.. 

Z kompletem punktów Demony prowadzą w grupie zachodniej Baseballowej Ligi Bałtyckiej. Runda rewanżowa jest zaplanowana na kwiecień przyszłego roku. W kuluarach toczą się jednak rozmowy, by ekipa znad Balatonu rozegrała jeszcze spotkania, jeśli nie oficjalne, to choćby towarzyskie. Wszystko zależy jednak od pogody.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART

Zdjęcia ilość zdjęć 31