Rawia lepsza od Polonii

Rawia lepsza od Polonii - Zdjęcie główne

Po wysokiej porażce z PBG w Poznaniu (50:92), Rawia pokonała na własnym parkiecie Polonię 1912 Leszno (80:74). \r\nDo przerwy Polonia różniła się od Rawii o 13. punktów, ale w trzeciej kwarcie wyrównała stan meczu (58:58). Zespół Szymona Pietraszka przechylił szalę zwycięstw na swoją korzyść w ostatniej minucie meczu. W najbliższą sobotę zmierzy się w Koninie, z przedostatnim w tabeli - MKS MOS. We własnej sali zagra tydzień później (10.12), z Sokołem Międzychód. Będzie to ostatni mecz pierwszej rundy rozgrywek ligi Wielkopolskiej.