› Sport i rekreacja
21:16 / 21.02.2020

Zmiany w Orli Jutrosin. Nowy prezes przyznał, że ten klub ma w sercu

Zmiany w Orli Jutrosin. Nowy prezes przyznał, że ten klub ma w sercu

fot. D. Bela

Orla Jutrosin nie zniknie z piłkarskiej mapy Wielkopolski. Wczoraj członkowie klubu wybrali zarząd na kolejną kadencję, w skład którego weszło pięć osób. Wyłoniono również nowego prezesa. Został nim Piotr Sobański.

Zebranie wyborcze odbyło się w czwartek w Gminnym Centrum Kultury i Rekreacji w Jutrosinie. Wzięło w nim udział 21 z 28 członków klubu. Gremium przyjęło absolutorium dla dotychczasowego zarządu. Za dwa lata prezesury podziękował ustępujący "sternik" - Dawid Kaczmarek. 

Decyzja jednomyślna
Do zarządu rekomendowano pięć osób. Wszyscy uczestnicy zebrania poparli kandydatów. Do nowego zarządu Orli weszli: Bożena Gierlik, Michał Niestrawski, Piotr Sobański, Michał Gawrecki i Mateusz Pawlak. Spośród siebie wyłonili nowego prezesa.

Prezesem Piotr Sobański
W przeszłości pełnił już funkcję szefa Orli. - Dziękuję za zaufanie (...). Nie była to łatwa decyzja, bo wcześniej zrezygnowałem z różnych powodów. Mam w serduchu ten klub. Szkoda by było, gdyby zniknął z mapy powiatu - stwierdził Piotr Sobański.

Oprócz zarządu, wybrano również trzy osoby do komisji rewizyjnej. Tworzą ją: Radosław Skrzypczak, Dawid Skrzypczak i Marek Pierzchała.

Więcej w najbliższym wydaniu "Życia Rawicza"

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART

Zdjęcia ilość zdjęć 9