› Sport i rekreacja
13:49 / 23.02.2020

Z piłkarskich boisk. Sparta zremisowała z Pelikanem, wysoka porażka Rawii [FOTO]

Z piłkarskich boisk. Sparta zremisowała z Pelikanem, wysoka porażka Rawii [FOTO]

fot. D. Bela

Sobota pod znakiem futbolu i meczów towarzyskich drużyn z powiatu rawickiego. Sparta Miejska Górka rywalizowała z Pelikanem Dębno Polskie. Rawia Rawag grała z juniorami starszymi Lecha Poznań w Popowie. Sarnowianka udała się do Góry na spotkanie z miejscową Pogonią. Awdaniec zmierzył się z Ruchem Bojanowo.

Cztery bramki zobaczyli kibice, którzy przyszli na boisko boczne w Miejskiej Górce. Sparta podejmowała Pelikana Dębno Polskie. Gole dla gospodarzy zdobyli: Dawid Durczewski i Kacper Zimny. Dla przyjezdnych trafienia zanotowali Marek Bagiński i Bartosz Frąszczak. Zdjęcia z tego meczu w galerii.


Juniorzy starsi Lecha Poznań zagrali z Rawią. Piłkarze ze stolicy Wielkopolski dominowali w spotkaniu i urządzili sobie trening strzelecki. Wygrali aż 8:0. - Dostaliśmy lekcję od zespołu juniorów Lecha Poznań, występujących na co dzień w Centralnej Lidze Juniorów i rywalizujących na najwyższym poziomie w Polsce. Po naszym zespole było widać zmęczenie okresem przygotowawczym. Nie poddajemy się i wyciągniemy wnioski, żeby nie popełniać podobnych błędów w przyszłości - powiedział po spotkaniu trener Rawii, Kamil Pilarski.


Arkadiusz Wojtyczka strzelił gola dla Sarnowianki. Było to jedyne trafienie przyjezdnych w starciu z Pogonią. Piłkarze z Góry, na co dzień grający w legnickiej klasie okręgowej, zdobyli cztery bramki i wygrali starcie z ekipą ze Stadionu Leśnego.


W Sowach odbyło się spotkanie Awdańca Pakosław z Ruchem Bojanowo. Przekonująco wygrali podopieczni Adama Waresiaka. Dwie bramki zdobył Karol Deka, po trafieniu dołożyli: Hubert Panek, Szymon Szydłowski i Dominik Lorek. Wynik końcowy: 5:0.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART

Zdjęcia ilość zdjęć 19