Wyłoniono triumfatora futsalowych rozgrywek

Wyłoniono triumfatora futsalowych rozgrywek - Zdjęcie główne

Zakończyły się rozgrywki Amatorskiej Rawickiej Ligi Futsalu w sezonie 2017/2018. Zwycięzcą piłkarskiego turnieju okazała się drużyna Pizza Club.

Mistrzowska ekipa zdobyła w rozgrywkach 39 punktów, zdobywając 77 bramek, a tracąc 13. Ponadto, aż pięciu zawodników z tego zespołu znalazło się w klasyfikacji najlepszych strzelców futsalowej ligi. Liderem okazał się Kacper Kendzia, który w turnieju do bramki trafi ał 24 razy.

Na drugim miejscu podium uplasowała się drużyna Fire, w której składzie znaleźli się strażacy zawodowi. Trzecią lokatę w rozgrywkach Amatorskiej Rawickiej Ligi Futsalu zajęły Różowe Landryny.

Zwycięzcy turnieju otrzymali dyplom, puchar i złote medale oraz nagrody ufundowane przez Gminę Rawicz. Upominki z rąk wiceburmistrza Pawła Szybaja - jednego z organizatorów piłkarskich rozgrywek - trafiły również w ręce pozostałych drużyn, biorących udział w futsalowych zawodach.

Szczegółowych wyników i klasyfakcji szukaj w bieżącym wydaniu "Życia".