Sarnowianka zostaje w A klasie

Sarnowianka zostaje w A klasie - Zdjęcie główne

Bardzo dobrze, w meczu decydującym o pozostaniu w A klasie, zagrali zawodnicy z Sarnowy. Podczas 26. kolejki podejmowali na Stadionie Leśnym Mas Rol Spławie.

Od początku podopieczni Lorka rzucili się na przyjezdnych. Już w jednej z pierwszych akcji wyszli na prowadzenie. W 3. minucie strzelanie rozpoczął Jakub Janowski. Po niespełna trzech kolejnych minutach było już 2:0, a dobre podanie Janowskiego wykorzystał Damian Bartkowiak. Po nieco ponad kwadransie, Sarnowianka wyprowadziła kolejny skuteczny atak. Swój udział przy tym trafieniu znów miał Janowski, ale bramkę zdobył Mikołaj Górniak. W 30. minucie zawodnikom ze Spławia ostatecznie została odebrana ochota do gry, po tym jak swoją drugą bramkę w tym meczu strzelił Bartkowiak. Po zmianie stron Sarnowianka nie zamierzała spocząć na laurach, kontynuowała więc strzelanie. Klasycznego hat-tricka w tej części gry skompletował Górniak, a jedno trafienie dołożył Alan Nowicki. Licznik zatrzymał się więc na imponującym 8:0.

Sarnowianka Sarnowa - Mas Rol Spławie 8:0 (4:0)

1:0 - Jakub Janowski (3'), 2:0 - Damian Bartkowiak (6'), 3:0 - Mikołaj Górniak (16'), 4:0 - Damian Bartkowiak (29'), 5:0 - Mikołaj Górniak (51'), 6:0 - Mikołaj Górniak (60'), 7:0 - Alan Nowicki (69'), 8:0 - Mikołaj Górniak (86')

Sarnowianka: Piotr Wojtyczka - Waldemar Adamiak, Krystian Murawa, Bartosz Kowalski (65'Tomasz Nowak), Dawid Kozłowski, Konrad Olejnicki (67'Tomasz Dopierała), Alan Nowicki (72'Andrzej Matus), Marcin Tyczyński, Mikołaj Górniak, Damian Bartkowiak, Jakub Janowski

Co po meczu powiedział trener Lorek, przeczytasz w aktualnym wydaniu "ŻR".