› Sport i rekreacja
11:49 / 12.03.2020

Rawia po sparingu. Czy odbędą się kolejne mecze towarzyskie? Nie wiadomo

Rawia po sparingu. Czy odbędą się kolejne mecze towarzyskie? Nie wiadomo

fot. D. Bela

Piłkarze Dąbroczanki Pępowo przyjechali do Rawicza. Grali w sparingu z miejscową Rawią. Mecz odbył się wczoraj wieczorem, przy sztucznym oświetleniu.

Na pierwsze trafienie dla gospodarzy, odpowiedzieli goście. Wraz z upływem czasu rawiczanie przyspieszyli tempo. Po pierwszej połowie prowadzili 5:1. W drugiej części również byli skuteczni. Wygrali ostatecznie 12:1. - Sparing został zorganizowany "na szybko". Była widoczna różnica klas - powiedział po spotkaniu Kamil Pilarski, trener Rawii, dodając, że zależało mu na tym, by piłkarze utrzymali się w rytmie meczowym. 

Pewne jest, że rozgrywki pod szyldem WZPN zostały zawieszone. Pod znakiem zapytania stoi sobotni mecz towarzyski w Sułowie z tamtejszą Baryczą. Nie wiadomo również, czy Rawia nie odwoła treningów seniorów. 

 - Wszystkie prognozy, odnośnie naszej ligi, która miałaby wystartować 28 marca, nie wyglądają optymistycznie - dodał Kamil Pilarski. 

Wszelkie zajęcia grup dziecięcych i młodzieżowych Rawii, a także ich mecze w najbliższych dwóch tygodniach zostały odwołane.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART