› Aktualności
09:40 / 20.02.2020

Od rana poseł częstował rawiczan pączkami

Od rana poseł częstował rawiczan pączkami

fot. Joanna Miśkowiak

Poseł na Sejm RP - Grzegorz Rusiecki dziś od rana zjawił się w Rawiczu. Z okazji Tłustego Czwartku częstował mieszkańców miasta pączkami. Pomagali mu lokalni działacze Platformy Obywatelskiej.

Jak poinformował poseł, dziś w regionie leszczyńskim, rozda 300 pączków. Zaczął od Rawicza, ale pojawi się jeszcze w Gostyniu, Kościanie i Lesznie. Zapytany żartobliwie, czy samodzielnie piekł pączki całą noc, stwierdził, że tak. - Oczywiście, ale nie wiem, czy poszło mi tak dobrze jak wczoraj burmistrzowi Dubielowi - żartował. Nawiązał to video, które wczoraj pojawiło się w internecie - burmistrz Bojanowa Macie Dubiel, wziął aktywny udział w warsztatach kulinarnych.

Mieszkańcy chętnie sięgali po poselskie słodycze, choć niektórzy najpierw... sprawdzali, jakie ugrupowanie polityk reprezentuje.

- Jaka partia? Platforma - to zjem w takim razie - stwierdziła jedna z rawiczanek. Niektórzy przy okazji krótkiej rozmowy z posłem, życzyli mu powodzenia w Sejmie lub pytali, gdzie mogą złożyć podpis pod listą poparcia dla marszałek Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.

 

34
19
oceń tekst 53 głosów 64%
R E K L A M AZAMÓW DROBNE MOBI ART

Zdjęcia ilość zdjęć 21