› Aktualności
11:12 / 12.07.2017

Obnażył się podczas meczu. Skandaliczne zachowanie kibiców Kolejarza

Obnażył się podczas meczu. Skandaliczne zachowanie kibiców Kolejarza

fot. www.startgniezno.com, R. Strugalski

Skandalicznym zachowaniem wykazał się jeden z kibiców Kolejarza Rawicz, który podczas zawodów w Gnieźnie zdjął bieliznę i obnażył się przed publicznością.


Rawiccy kibice mieli zachowywać się nagannie przez całe spotkanie, pokazywać obraźliwe i wulgarne gesty oraz wieszać się na płocie, który ograniczał ich sektor. W końcu jeden z nich zdecydował się na pokazanie... pośladków kibicom gospodarzy. Kibic został wyprowadzony przez ochroniarzy.

Zdarzenie na portalu społecznościowym skomentował RKS Kolejarz Rawicz.
Klub oświadcza, że: „... jednoznacznie potępia zachowanie kibiców. (…) Zachowanie fanów zostało przyjęte w klubie z ogromnym rozczarowaniem. Ubolewamy, że zaistniała sytuacja miała miejsce, pomimo wcześniejszych rozmów przedstawicieli klubu z kibicami na temat bezpiecznego i kulturalnego dopingu”.

Oświadczenie wydał też fanklub „Zawsze razem z Kolejarzem”. Rawiccy kibice przepraszają za bezmyślne zachowanie. „Nie mamy na swoje zachowanie żadnego usprawiedliwienia. Daliśmy podpuścić się na wulgarne gesty, zaczepki i wyśmiewanie przez kibiców gospodarzy. Nie upoważniało nas to jednak do takiego zachowania.” - podsumowuje zdarzenie jeden z fanów i jednocześnie przeprasza zarząd klubu, kibiców oraz wszystkich tych, którzy mogli poczuć się urażeni.

(WS)

R E K L A M A
R E K L A M A
0
3
oceń tekst 3 głosów 0%
R E K L A M A