› Aktualności
13:21 / 30.05.2017

11-latek przeszedł operację przedramienia

11-latek przeszedł operację przedramienia

fot. archiwum

W sobotnie południe na jutrosińskim stadionie doszło do nieszczęśliwego wypadku. 11-latek z młodzików „Orli” poważnie złamał rękę podczas meczu piłkarskiego z ekipą Zjednoczeni Pudliszki.

Na miejsce sprowadzono śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Chłopiec został przetransportowany do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim.

Trafił na oddział chirurgii i traumatologii dziecięcej z otwartym złamaniem przedramienia. W tym samym dniu został zoperowany - powiedziała portalowi rawicz24.pl Joanna Pawlaczyk, rzecznik prasowy ostrowskiej placówki.

R E K L A M A

Dodała, że w niedzielę 11-latka wypisano do domu. 

Zarówno władze klubu, jak i dyrekcja jutrosińskiej szkoły, w której uczy się 11-latek, są w stałym kontakcie z rodzicami chłopca. - Ze strony klubu na pewno będzie mógł liczyć na pomoc - zapewnia prezes Piotr Sobański. - Jeżeli pojawiłaby się potrzeba zapewnienia jakiegokolwiek wsparcia, zwłaszcza związanego z organizacją nauki, to w porozumieniu z rodzicami, będziemy podejmować odpowiednie kroki - dopowiada Waldemar Swornowski, dyrektor Szkoły Podstawowej w Jutrosinie.

R E K L A M A
2
0
oceń tekst 2 głosów 100%
R E K L A M A